Przytulne 2 Pokoje przy ul. Broniewskiego - Idealne dla Pary lub Studentów!
Dostępne od zaraz!
Szukasz mieszkania, które łączy w sobie wygodę, świetną lokalizację i domowy klimat? Mam przyjemność zaprezentować Państwu w pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem, położone przy ul. Broniewskiego. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie przestrzeń i bliskość miejskich udogodnień.
Dlaczego warto tu zamieszkać?
Pełny rozkład: Dwa niezależne, jasne pokoje zapewniają prywatność i komfort. Idealny układ dla pary lub dwójki studentów.
Wyposażenie: Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia. Znajdziesz tu dużą szafę w zabudowie, wygodną kanapę, pralkę oraz w pełni funkcjonalną kuchnię.
Balkon: Dodatkowa przestrzeń na poranną kawę lub chwilę oddechu na świeżym powietrzu.
Świeży wygląd: Jasne wnętrza i nowoczesne dodatki sprawiają, że w mieszkaniu po prostu chce się przebywać.
Lokalizacja, która ułatwia życie:
Mieszkanie znajduje się w doskonale skomunikowanej części miasta. Wszystko, czego potrzebujesz, masz na wyciągnięcie ręki:
Zakupy: W bezpośrednim sąsiedztwie liczne sklepy spożywcze, punkty usługowe oraz markety.
Komunikacja: Tuż obok przystanki autobusowe i tramwajowe - szybki dojazd do uczelni oraz ścisłego centrum miasta.
Okolica: Spokojne sąsiedztwo z dużą ilością zieleni, idealne na spacer po zajęciach lub pracy.
Koszty:
Czynsz najmu: 1500 zł
Czynsz administracyjny: 720 zł
Media: według zużycia (liczników)
Kaucja: 2000 zł
Kogo szukamy?
Oferta skierowana jest wyłącznie do par lub osób studiujących (dbających o porządek i spokój).
Podsumowanie:
To mieszkanie to rzadkie połączenie funkcjonalności i świetnej lokalizacji w rozsądnej cenie.
Katarzyna Zamojska- Maciuk
Grupa Stryjewscy Nieruchomości i Finanse
+48504763383
Współpracujemy z każdym pośrednikiem!☀️
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany.
1 500,00 PLN (38,45 PLN)
Nie mieszkaj byle gdzie. Mieszkaj na Broniewskiego
Mieszkanie na wynajem,
Łódź, Władysława Broniewskiego
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: wynajem
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Łódź Górna, Władysława Broniewskiego
- Powierzchnia:39,01 m2
- Liczba pokoi: 2
- Piętro: 3 z 4
- Numer oferty: SSN501795
- Cena: 1 500,00 PLN
- Cena za m2: 38,45 PLN
Kontakt z agentem: Grupa Stryjewscy
Katarzyna Zamojska-Maciuk
Opis nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem
Grupa Stryjewscy