349 000,00 PLN (9 694,44 PLN)

Mieszkanie z vibe’em: 2 pokoje + loggia

Mieszkanie na sprzedaż,
Łódź, Alojzego Felińskiego

Kontakt z agentem: Grupa Stryjewscy
Opis nieruchomości
Nowocześnie wykończone, kompaktowe i świetnie zlokalizowane mieszkanie na Dąbrowie ul. Felińskiego w Łodzi — idealne dla osób szukających mieszkania gotowego do urządzenia po swojemu, zlokalizowanego blisko komunikacji miejskiej, terenów zielonych i pełnej infrastruktury handłowo-usługowej. Mieszkanie posiada księgę wieczystą bez żadnych obciążeń i jest natychmiast dostępne do zamieszkania.

Mieszkanie ma powierzchnię 36 m² i znajduje się na wysokim parterze w 11‑piętrowym bloku z windą. Składa się z dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z prysznicem oraz balkonu typu loggia idealnego na poranną kawę, pracę z laptopem albo wieczorny chill. Do mieszkania przynależy również komórka lokatorska, która spokojnie pomieści rowery, deskę, walizki czy sprzęt sportowy.
Mieszkanie jest świeżo po remoncie, z wymienionymi instalacjami elektrycznymi i hydraulicznymi, więc masz pewność, że wszystko działa jak należy! Pokoje i kuchnia są przygotowane do dalszej aranżacji, a rozprowadzone w mieszkaniu oświetlenie punktowe podkreśla wykończenie wnętrz i tworzy przyjemny, wielopoziomowy klimat - światło można dopasować do aktywności, pory dnia i nastroju, przez co przestrzeń jest bardziej funkcjonalna, a wieczorami zyskuje wyjątkowy, nastrojowy charakter. Łazienka zachwyci nowoczesnym, katalogowym wykończeniem: od eleganckiego prysznica walk-in z czarną armaturą po designerską szafkę z podświetlanym lustrem.

Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie z dobrej jakości materiałów, idealnie wpisując się w trendy wnętrzarskie - gotowe do umeblowania i Twojej indywidualnej aranżacji, wykorzystując styl i funkcjonalność mieszkania. Nowoczesne wykończenie, estetyczne oświetlenie oraz spójna kolorystyka tworzy przyjemny klimat.
Niski Czynsz: 411,26 zł (z zaliczkami na wodę/ 1 osoba)

Budynek jest ocieplony, klatki schodowe są czyste, zainstalowany jest monitoring, a teren wokół uporządkowany. Rozprowadzone ogrzewanie miejskie jest bez podzielników. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się osiedlowe miejsca parkingowe. Blok położony jest wśród zieleni, z łatwym dostępem do terenów spacerowych, osiedlowych sklepów oraz komunikacji miejskiej.

Lokalizacja przy ul. Felińskiego zapewnia doskonałą komunikację z całym miastem — w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe - w kilka minut można dotrzeć do centrum Łodzi, na uczelnie czy do pracy.
W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy (Targowisko Nowy Rynek, Żabka, Biedronka, Lidl), punkty usługowe, punkty gastronomiczne, apteka, przychodnie. Miejsce, które łączy wygodę życia w mieście z dostępem do zielonych przestrzeni i spokojnych osiedlowych uliczek.

To mieszkanie jest idealną propozycją dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem - świetny układ, dobra jakość wykończenia, loggia, komórka lokatorska oraz pełna infrastruktura w zasięgu kilku minut sprawiają, że oferta jest wyjątkowo atrakcyjna.

Zapraszam do kontaktu oraz umówienia prezentacji.
Iwona Biczel
tel. 720 465 531
Grupa Stryjewscy - Nieruchomości i Finanse

Zachęcamy również do wirtualnego spaceru na naszej stronie internetowej.

Współpracujemy z każdym pośrednikiem!

- Rzut lokalu służy wyłącznie celom poglądowo‑orientacyjnym i nie stanowi podstawy do wykonywania na nim prac architektoniczno‑budowlanych.
- Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
- Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany.
Wirtualny spacer po nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem

Grupa Stryjewscy

Iwona Biczel
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

.