300 000 PLN (22 PLN / m2)

Działka rolno-budowlana

Działka (Siedliskowa) na sprzedaż,
Solca Mała

Kontakt z agentem: Grupa Stryjewscy
Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka położona w malowniczej wsi Solca Mała, zaledwie kilkanaście kilometrów od Łodzi.
Działka o powierzchni 1,3427 ha przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i siedliskową, co daje szerokie możliwości zagospodarowania terenu.

Atuty działki:

Wszechstronność zabudowy: Możliwość budowy zarówno budynku mieszkalnego, jak i budynków gospodarczych oraz produkcyjnych.

Dostępność mediów: Media takie jak woda i prąd znajdują się w ulicy, co ułatwia podłączenie do sieci.

Dojazd: Do działki prowadzi asfaltowa, publiczna droga, zapewniająca wygodny i łatwy dojazd.

Prywatność: Położenie działki z dala od centrum miasta zapewnia spokój, ciszę i poczucie prywatności, co sprawia, że jest to idealne miejsce na rodzinny azyl.

Potencjał inwestycyjny: Duża powierzchnia działki oraz możliwość różnorodnej zabudowy dają duże możliwości inwestycyjne.

Nieruchomość idealnie nadaje się dla osób poszukujących spokoju i prywatności, jednocześnie z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej.
Piękne, spokojne otoczenie wsi Solca Mała stanowi idealne miejsce do życia blisko natury, z szybkim dostępem do miejskich udogodnień

Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania więcej informacji.


Współpracujemy z każdym pośrednikiem!

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany.

Organizujemy formalności niezbędne do uzyskania kredytu hipotecznego który pozwoli Ci sfinalizować zakup wymarzonej nieruchomości.

Mapa
Kontakt z agentem

Grupa Stryjewscy

Natalia Tużnik
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

.