650 000,00 PLN (725,61 PLN)

Ruda Pabianicka - działka z kamienicą

Działka (Budowlana) na sprzedaż,
Łódź, Rudzka

Kontakt z agentem: Grupa Stryjewscy
Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka o powierzchni 895,8 m² z wielorodzinnym budynkiem 385 m², w którym znajduje się 6 wynajmowanych lokali. Nieruchomość generuje stały dochód od pierwszego dnia, co czyni ją świetną okazją dla inwestora szukającego bezpiecznej lokaty kapitału.

Charakterystyka nieruchomości:
Działka: 895,8 m² - przestrzeń do ewentualnej rozbudowy lub zagospodarowania według własnych potrzeb.
Kamienica: 385 m² powierzchni całkowitej, 246 m2 powierzchni użytkowej - wielorodzinny budynek z sześcioma lokalami (1-2 pokojowe).
Lokale: wynajmowane, co czyni ofertę atrakcyjną inwestycyjnie.
Media: pełne uzbrojenie (prąd, woda, kanalizacja, gaz w drodze) zapewnia funkcjonalność budynku.

Lokalizacja:
Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Górna - w południowo-zachodniej części Łodzi, w pobliżu osiedla Ruda Pabianicka. To spokojna, zielona okolica z dostępem do Stawów Stefańskiego, które oferują doskonałe warunki do rekreacji, a także okolica z dostępem do niezbędnych udogodnień miejskich. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe oraz tereny zielone, co zapewnia komfort codziennego życia. Lokalizacja ta oferuje również dogodne połączenia komunikacyjne z innymi częściami miasta, umożliwiając łatwy dostęp do centrum Łodzi oraz głównych arterii komunikacyjnych.

Atuty:
Dochód pasywny: stałe wpływy z wynajmu mieszkań.
Lokalizacja: dogodny dostęp do komunikacji miejskiej, punktów handlowych, usługowych i edukacyjnych.
Potencjał rozwojowy: możliwość modernizacji budynku, rozbudowy lub zmiany przeznaczenia działki.
To doskonała propozycja dla inwestorów poszukujących nieruchomości generującej regularne dochody lub osób planujących dalszy rozwój nieruchomości.

Zapraszamy do kontaktu
Iwona Biczel
Grupa Stryjewscy - Nieruchomości i Finanse

Współpracujemy z każdym pośrednikiem!

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany.

Rzut działki służy wyłącznie celom poglądowo-orientacyjnym i nie stanowi podstaw do wykonywania na nim prac architektoniczno-budowlanych.

Organizujemy formalności niezbędne do uzyskania finansowania kredytowego. który pozwoli Ci sfinalizować zakup nieruchomości.

Mapa
Kontakt z agentem

Grupa Stryjewscy

Iwona Biczel
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

.