Dom w najbardziej prestiżowej lokalizacji Julianów

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
1 399 000 PLN , Pow. 300 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
300 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
8
Lokalizacja:
Łódź Julianów , Litewska
Rok budowy:
1974
Piętro:
0 na 1
Numer oferty:
SSN494880
Powierzchnia działki:
1 100 m2
Cena za m2:
4 663 PLN
Dom w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji, czyli Julianów. Dom dla młodych i starszych, dla wizjonerów i tych kreatywnych, dla lubiących styl modernistyczny. Dla architekta i artysty, a także inwestora, dla rodzin z dziećmi, czyli dla każdego.

Dom w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji, czyli Julianów.
Dom dla młodych i starszych, dla wizjonerów i tych kreatywnych, dla lubiących styl modernistyczny.

Dla architekta i artysty, a także inwestora, dla rodzin z dziećmi, czyli dla każdego.

Nieruchomość wymaga nieco pracy, ale efekt końcowy może być zachwycający.

Niesamowity i pięknie nasłoneczniony salon, przylegający obok drugi salonik z klimatycznym kominkiem. Obok wcześniej wymienionych znajduje się duża jadalnia. Całość po otwarciu może tworzyć dużą przestrzeń bankietową, na tej samej kondygnacji znajduje się pokój mogący służyć jako gabinet. Na dole, oprócz wcześniej wymienionych pomieszczeń znajduje się jeszcze łazienka i kuchnia.
Pierwsze piętro typowo część sypialna tj. sypialnia np. główna 24 m2, sypialnia 14 m2, sypialnia 12 m2, sypialnia 11 m2, pokój 8 m2 ( np. garderoba). Z jednej z sypialni wyjście na ogromny taras ( 22 m2).
Pod całym budynkiem piwnice, a właściwie suterena. Wysokość pomieszczeń umożliwia zrobienie siłowni, pracowni itp. W piwnicy znajduje się pralnia, suszarnia, oraz garaż.

Na terenie dość dużej 1100 m działki, a właściwie w jej granicy znajduje się budynek w kształcie litery L. W jego frontowej części znajduje się wyremontowane mieszkanie o powierzchni ok 50 m2, w skład którego wchodzą trzy pokoje, kuchnia i łazienka.
Mieszkanie ogrzewane jest kominkiem z płaszczem wodnym.
Oprócz mieszkania jest pomieszczenie gospodarcze i dwa garaże. Mieszkanie może służyć jako gościnne, dla odwiedzających rodziców, czy też biuro.

Budynek mieszkalny zaopatrzony w fotowoltaikę, w chwili obecnej ogrzewanie w domu z użyciem paneli fotowoltaicznych.
Nieprawidłowy adres E-mail
.